There are 114 shipyard in 3 categories
SEARCH
Yasarsan Shipyard
Yasarsan Gemi Insa San. ve Tic. Ltd. Sti.
Shipyard Details
Categories: New Building , Repair
Seas Marmara Sea
Region: Altinova
Countries: Turkey
    
Contact Information
Address: Hersek Köyü Kumluk Mevkii Tersane Alanı A19 Parsel Altinova - YALOVA-TURKEY
Phone: +90 (226) 461 50 50
Contact Person:
E-Mail: info@yasarsanshipyard.com
Web Site: www.yasarsanshipyard.com
 
Description

Yalova-Altınova tersaneler bölgesinde kurulan Yaşarsan Gemi İnşaa San.Tic.Ltd.Şti, gemi bakım-onarım alanında faaliyetini sürdürmektedir.

Tersanecilik alanında kırk yıllık bilgi ve tecrübe birikimine sahip Sayın Yaşar Kale, tecrübeli ve eğitimli kadrosuyla Türkiye’de ilk defa üretilen nehir gemisini suya indirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. İlerleyen teknolojiyi sürekli takip ederek yatırımlarına devam eden tersanemiz, yeni gemilerin inşaalarına devam etmektedir.

Her türlü makine, araç ve ekipman ile geniş olanaklara sahip olan tersanemizin 1536 m2 lik bir kapalı sahası, 2 adet 2x10 tonluk vinci, aynı anda iki tane gemi çekebilecek 2 adet ağaç kızağı bulunmaktadır. 40 dönüm arazi üzerine kurulmuş olup A parsel bir tersane konumundadır. Artan yeni gemi inşaa taleplerini de göz önünde bulundurarak alt yapı çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Öncelikli olarak 150 metre boyunda 12 metre genişliğinde bir iskelenin yapılmasına başlanmış ve akabinde de  idari binanın yapılması planlanmıştır.

Yüksek kalite politikasıyla en son teknolojileri kullanarak bu alanda adından söz ettirmeyi misyonu haline getiren şirketimiz, yatırımları ve hizmetiyle müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi olarak belirlemiştir.

PropertiesPhoto GalleryMap
Address:

Hersek Köyü Kumluk Mevkii Tersane Alanı A19 Parsel Altinova - YALOVA-TURKEY
 
 
 
© 2011 shipyardsinturkey.com