There are 114 shipyard in 3 categories
SEARCH
Arkadas Shipyard
Arkadas Denizcilik Ins. San. Tic. Ltd. Sti.
Shipyard Details
Categories: New Building , Repair
Seas Marmara Sea
Region: Tuzla
Countries: Turkey
    
Contact Information
Address: Aydıntepe Mh. Tersaneler Bölg. 2. Kısım Billur Sk. No. 29 Tuzla / Istanbul- TURKEY
Phone: +90 (216) 493 43 75
Contact Person:
E-Mail: arkadasdenizcilik@gmail.com
Web Site: www.arkadasdenizcilik.com.tr
 
Description

ARKADAŞ DENİZCİLİK; sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça söz ettirerek, bugünlere gelmiş ve aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla, güçlükler karşısında yılmadan faaliyetlerine devam etmiştir.

Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz "kalite", çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüphemiz yoktur.

Sizlerle başladığımız bu yolculukta, kurmuş olduğumuz sağlam diyaloglar ve dostluk köprüleri, işbirliği çerçevesinde ilişkilerimizi gün geçtikçe kuvvetlendirmektedir. 

Ekonomimizi tehdit eden etmenler ve diğer engelleyici unsurlara karşı bizleri daima güçlü kılan da sizlerden gelen bu teşvik ve motivasyondur. Umarız bugüne kadar Arkadaş Denizcilik Firması'na duyduğunuz güveni boşa çıkarmamışızdır. Bu güvene layık olmak için yorulmak bilmeden çalışacağımızı bilmenizi isteriz.

Her şey için sizlere teşekkürü bir borç biliriz. 

PropertiesPhoto GalleryMap
Address:

Aydıntepe Mh. Tersaneler Bölg. 2. Kısım Billur Sk. No. 29 Tuzla / Istanbul- TURKEY
 
 
 
© 2011 shipyardsinturkey.com